Kalite Politikamız

Yön Mimarlık > Kalite Politikamız
Yön Mimarlık

Vizyon

Yön Mimarlık Proje Taahhüt Inş. San. Tic. Ltd. Şti. her geçen gün değişen profilinin geliştirilmesi doğrultusunda, geniş bir alana uzmanlığını taşıyabileceği yurtiçi ve yurtdışı projelerinde, güçlü finansal sermayesi ve geçmiş deneyimlerinin desteği ile teknolojik gelişmelere duyarlı yaklaşımın getireceği sinerji ve değer sayesinde, şeffaf ve dinamik yapı ile müşteri memnuniyetini sağlamak ve sektöründe iyi bilinen, değerli bir marka olmak.

Doğru zamanda, Doğru hizmet ve Doğru maliyet…

Yön Mimarlık

Misyon

Yön Mimarlık Proje Taahhüt İnş. San. Tic. Ltd. Şti. hizmetlerinde önceliği kaliteye vererek, dürüst ve güvenilir bir hizmet anlayışı içerisinde, yeniliklere kolayca uyum sağlayan kapasiteli, profesyonel ve dinamik kadrosunun verimli çalışması ile inşaat alanındaki yerini ve teknolojisini daha ileriye taşımak, araştırma odaklı yaklaşımının farkında ve müteahhitlik sektöründe en yüksek değeri sunan bir aile şirketi olarak, tüm paydaşlarına en büyük getiriyi sağlamak.

Kalite Politikamız

Yön Mimarlık Proje Taahhüt İnş. San. Tic. Ltd. Şti. Yöneticileri ve çalışanları olarak müşterilerimizin ihtiyaç, istek ve beklentilerini karşılamak için gerekli hizmet ve ürünleri kaliteli ve uygun fiyat politikası ile sunmayı,